Bayilik

Paşa Döner Bayilik Şartları ve Franchise Ücreti

Paşa Döner bayilik şartları ve franchise ücreti , 2021 Paşa Döner bayiliği başvuruları için neler gereklidir? Tüm detaylar konuda

Paşa Döner yüksek kalitesi ve bünyesinde uzun yıllardır barındıran üstün tecrübesi ile ülkemizde insanlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmaktadır. Paşa Döner, bugün ki sınırlarını genişletmek için oldukça hummalı bir çalışma halindedir. Paşa Döner, birbirinden değişik sloganları ile ülkemizde en çok bilinen dönercileri arasında yer almaktadır. Ülkenin her alanında hedeflerini yükselterek franchise imkânlarını girişimcilere çeşitli fırsatlar sunmaktadır.

Paşa Döner, müşterilerine ya da firmasının ismini taşımak isteyenlere, franchise verme önceliğini şubesi var olmayan il ya da ilçelerdeki girişimcilere vermektedir. Her yıl bir bayi kurarak büyümeyi hedefleyen bu firma 2009 yılından bu yana hep el üstünde tutulması ve dönerdeki ustalığı ile birçok insanın vazgeçilmez yemek mekânlarından biri hâline gelmiştir. Sektörde büyük bir yere sahip olan Paşa Döner, şüphesiz en iyi tavuk dürüm yapan firmalardan bir tanesidir.

Paşa Döner Bayilik Nasıl Alınır?

Paşa Döner’den sizler de bu kazançlı iş sektöründe bayilik almak istiyorsanız Paşa Döner’in internet sitesi üzerinden giriş yaparak firma ile iletişim kurabilir ya da Paşa Döner’in telefon numaraları ile bu konu hakkında daha net bilgi alabilirsiniz. Bu kazançlı ve oldukça getirisi olan iş, sizlere de oldukça önemli oranda ücret getirebilir. 

Paşa Döner Bayilik Başvuru Formu: https://donersan.com/franchise/

Paşa Döner Bayilik Ücretleri Ne Kadar?

Paşa Döner’den bayilik alma ve franchise alma fiyatları sizlerin istediğiniz bölgeden bölgeye göre çeşitli farklılıklar gösterebilir. Bayilik katılım fiyatları en az 100 bin Türk lirasından başlamaktadır. Firmasının bulunmadığı şehirlere bayilik verirken daha olumlu bakan Paşa Döner, hızlı bir şekilde ülkemizde büyümeye devam etmektedir.

Paşa Döner Bayilik Şartları Nelerdir?

Pek çok firma gibi Paşa Döner’de bayilik sürecinde belirli başlı bazı şartların karşılanmasını istemektedir. Paşa Döner firmasının bayilik şartları kesin ve net değildir. Ancak başvuru formunu doldururken bayilik almak isteyenleri ufak bir mülakattan geçirmektedirler. Paşa Döner’den bayilik almak için bazı şartları istemektedir ve şunlardır;

 • Firma ilk aşamada girişimcinin adını ve soyadını istiyor.
 • Daha sonra hemen ardından ise girişimcinin doğum tarihini talep ediyor.
 • İkametgâh adresi.
 • Girişimcinin telefon adresini ve öğrenim durumunu talep ediyor.
 • Medeni durum.
 • Girişimcinin mail adresini talep ediyor.
 • Firma girişimcinin kısa öz geçmişi ile iş deneyimlerini öğrenmek istiyor.
 • Bayilik almak istenen il ve ilçe.
 • Paşa Döner neden franchise  istedikleri ve gözlerinden Paşa Döner’i anlatmalarını istemektedir.
 • Firma girişimcilere paşa dönerle neden çalışmak istediklerini soruyor.
 • Girişimcilerin bayilik için olan bahçelerini öğrenmek istiyor.
 • Paşa döner girişimcilerin bu iş için yeterli kadrolarının olup olmadığını öğrenmek istiyor.
 • Ve girişimcilerinin bu işten beklentilerini öğrenmek istiyor.

Sizler de Paşa Döner bayiliği almak istiyorsanız, Paşa Döner müşteri hizmetlerinden çok daha detaylı ve doğru bir bilgi alabilirsiniz. Sizler de bu yazıdan sonra bir Paşa Döner bayiliğine ev sahipliği yapabilir, kendi dükkânınızı açabilirsiniz. 

Ayrıca daha önce yazdığımız McDonald’s Bayilik Başvuru Şartları ve Bayilik Bedeli konusunu da incelemeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu