Bayilik

LC Waikiki Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

LC Waikiki bayilik şartları nelerdir? LC Waikiki bayilik veriyor mu ve gerekli koşullar ile franchise ücreti hakkında detaylı bilgiler paylaştık.

Giyim piyasasında işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere en trend bayilik veren giyim firmalarını araştırmaya ve bu makaleler aracılığı ile siz değerli okuyuculara anlatmaya devam ediyoruz. Giyim konusunda üst düzey bir konumda bulunan LC Waikiki kendi işini kurmak isteyen birçok yatırımcı vatandaş ya da girişimci açısından ideal bir alternatif oluyor.

Yıllık ortalama bazda %30 oranında büyüme şeklinde ve 4 milyar TL’ye yakın cirosu ile birçok girişimciyi kendine hayran bırakmaktadır. Giyim pazarında bulunmak, bu sektörde yatırım gerçekleştirmek isteyenlere oldukça cazip gelen LC Waikiki bayilik sistemlerini incelemek istemektedirler.

LC Waikiki mağazalarının franchise verip vermediği ile ilgili konuya geçiş yapmadan önce LC Waikiki mağazalarını tanımakta fayda olacaktır.

LC Waikiki Kimin?

Köklü bir geçmişe sahip markalardan biri olma özelliğini taşıyan LC Waikiki, ilk etapta 1985 senesinde Fransa’da ortaya çıkmıştır. 1997 senesinde satın alınarak bugüne kadar gelişimini sürdürerek gelmiştir. 16 Sene gibi büyük bir süre içerisinde Türk markasının çatısı altında büyümeye devam etti. LC Waikiki gerek tüketicilere sunmuş olduğu moda ile uyumlu katalogları ve gerekse de mağazacılık felsefesindeki gelişmiş yapısı ile her zaman örnek bir marka olmayı hak etmiştir.

2009 senesi içerisinde mağazanın koymuş olduğu hedefi genel itibariyle Avrupa içerisindeki ilk üç büyük markadan biri olmaktır. Bu sebepledir ki günümüze kadar gelinen süreç içerisinde bu uğurda gerçekleştirilen faaliyetler çok hızlı bir şekilde devam etmiştir. Her geçen sene bir önceki seneye göre daha büyüyen ve kar marjını daha da yükselten bir LC Waikiki ile karşı karşıyayız.

LC Waikiki Bayiliği Neden Alınmalı?

Gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında birçok bayinin reklama gereksinim duymadan doğrudan bir şekilde marka olarak satışlarını gerçekleştirdiği nadir tekstil giyim unvanlarından biridir. LC Waikiki, bütün bunların yanı sıra aynı zamanda oldukça çeşitli bir katalog yelpazesinin bulunması tüketicilere büyük hizmetler sunmaktadır.

Erkek, kadın, çocuk olmak üzere hemen her kesim açısından bir hayli uygun fiyatları ile bütün tüketicilerin zevklerine hitap etmeyi başarmaktadır.

LC Waikiki Bayilik Başvuru Formu: https://corporate.lcwaikiki.com/en-US/franchise-application-form-tr

LC Waikiki Bayilik Alma Şartları Nelerdir?

Bayilik alma şartları bazı dönemlerde Çok karmaşık bir hal alsa da genel itibariyle hemen her sene genel geçerliliğini sürdüren LC Waikiki bayiliği alma şartları aşağıda sıralanmıştır.

  • İnsan ve araç trafiğinin gerçekten de yoğun olduğu cadde ya da sokak başlarında LC Waikiki mağazasının açılmasına özen gösterilmelidir.
  • Mağazanın genişlikleri bazen değişmekle beraber ortalama 1000 metrekare civarında olmalıdır.
  • Bayilik açılması ile ilgili maliyetler açılacak olan mağazanın büyüklük derecelerine göre değişiklik gösterebilir.

Makalenin sonuna gelmişken açıklamasında fayda olacaktır ki bütün iş kurmak isteyen ya da LC Waikiki bayiliği almak isteyen müşterilerin merak ettikleri sorunun cevabı kısa ve net bir şekilde “Hayır” olmaktadır.

Çünkü 2012 senesinden itibaren LC Waikiki markası kurumsal bazda yönetildiği için direkt merkezden atadığı yöneticilerin katılımı ile bayilik ve mağaza açılımını sürdürmektedir. Bu nedenle LC Waikiki mağazası franchising vermeyi durdurmuştur

LC Waikiki bayiliği için gereken şartları ve franchise ücreti hakkında detaylı bilgileri verdiğimiz bu konu dışında sitemizde daha önce yer verdiğimiz Koton Bayilik Başvuru Şartları ve Bayilik Bedeli konusunu da inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu